Sağlık

Sağlıklı Kandırılıyoruz


Yazımıza güzel bir soru ile başlayalım ve cevaplamaya çalışalım. Nasıl ve neden kandırılıyoruz? Hayatında hemen hemen herkes bir yada bir kaç kez kandırılmıştır. Biz bu insanlara neden kanıyoruz? Birisi çıkar gerçek bal sattığını iddia eder sahte bal satıp, insanların sağlığıyla oynar. Biri çıkar bu ürünle 1 haftada 5 kilo verdirdiğini iddia edip, insanları ölümle burun buruna getirir. Yani kısacası bir takım kişiler yada kuruluşlar insanların hassas olduğu yerleri tespit edip, bir güzel buradan para kazanma derdine düşüyor ve bu yolda sizin sağlığınızın bozulup bozulmaması zerre kadar umurlarında olmuyor.

Kadınmax kadın portalı

Kadın Portalı Biz bir kadın portalı olmakla birlikte, hayatı iyisiyle kötüsüyle bir şekilde tecrübe edinmiş ve bu tecrübelerimizi bu portal altında toplamaya karar vermiş bir ekibiz. Yaşadığımız tecrübeleri kötü yada iyi size anlatmaya gayet ediyoruz. Sağlık başta olmak üzere güzellik, anne ve çocuk, moda ve faydalı gördüğümüz bilgileri konu alan yazılarımızı sizinle paylaşıyoruz. İlk önce sağlık diyoruz. Sağlıklı bir birey değilseniz, gerisi pek önemli olmuyor. Sağlık alanında gördüğümüz yanlışlıkları ve sizi kandıran kişi veya kuruluşları anlatma çabası içerisindeyiz. Bir kadın portalı olarak yaşadığımız acı veya tatlı tecrübelerimizi sizinle paylaşmak ve sizi daha fazla bilgilendirme niyetindeyiz.

Zayıflamak ister misin?

Zayıflamak isteyenler toplanın süper sonik yeni ürünümüzle tanışın adı "Fasafiso" mükemmel bir ürün 1 haftada 6 kilo veriyorsunuz ve hiç bir şekilde aç kalmıyorsunuz ve daha sağlıklı oluyorsunuz. "Vay bee.. Ne ürün ama bu ürünle kesin zayıflarım." diyenler var ve kullanıyorlar maalesef. Bir de internet'te bir iki ünlünün bu ürünle ilgili yazılarını yada videolarını gördüğünüzde hemen almak istiyorsunuz. İşte böyle kandırılıyoruz. Mide ameliyatı olup, sonra çıkıp "Kesinlikle ameliyat yok! Fasafiso ile zayıfladım." diyerek insanların nasıl sağlığıyla hatta hayatıyla oynadığını sonradan görüyoruz. Google' a girip "öldüren zayıflama hapı" yazdığınızda bu ürünlerin hepsine ulaşabilirsiniz. Hatta detaylı bir araştırma ile hangi ünlü kişiler bu ürünlerin reklamını yapmış görebilirsiniz.

Doğal Kandırılıyoruz!

Aynı şeyler doğal beslenerek sağlıklı yaşamak isteyen kişiler içinde geçerli maalesef. %100 doğal olduğu söylenilen, aslında doğal olmayan ve piyasa fiyatından yüksek fiyata satılan o kadar çok ürün var ki saymakla bitmez. Bir doktor diyor ki; bir mağaradan çıkarılan kaya tuzunda 84 element var. Bu tuzdan bol bol yiyin! E yiyelim de sen bunu araştırdın mı? Tabi ki hayır, atmasyon bilgilerle kafaları dolduruyorlar. Acaba bu da bir pazarlama stratejisi olabilir mi? Bu kadar olmaz insan hayatı bu kadar basit değil. Sen bu tuzu test ettirdin mi? Yada yaptığın araştırmaları neye dayandırıyorsun? Sonradan bazı bilinçli insanlar bu tuzun içerisinde bu kadar elementin olmadığını ortaya çıkardı. Bilgi çağında yaşıyoruz. Yurt dışında bir çok alanında uzman kişi yaptığı araştırmaları yayınlıyorlar. Peki bizim ülkemizde neden bu araştırmalar yapılmıyor?

Sağlık ile şaka olmaz!

Bu firmaların yada bu tip ünlülerin oyunlarına alet olmayın! Bu tip ürünlerin bir anda parlatılması için reklamını yapan ünlüler, bu ürünlerin ne olduğunu kontrol edebilecek kapasitede insanlar değil. Sorunsuz sizi sağlıklı bir şekilde zayıflatacak bir şeyler varsa o da  sağlıklı beslenme ve spor dur. Nerede hareket orada bereket misali. Oturduğunuz yerden sizi sağlıklı bir şekilde zayıflatacak bir ürün maalesef şu anda yok. Sağlığınızı tehdit eden bu ürünlerden ve bu kişilerden uzak durun! Düşüncesi sadece para kazanmak olan bu kişilerin, sağlığınızı hiçe sayarak para kazanmasına müsaade etmeyin! Sağlıklı yaşamak istiyorsanız. Sağlıklı beslenin. Kadınmax | kadın portalı sağlıklı günler diler..


Bizden Haberdar Olun